Makale Köşesi
NÖROBRİÇ

Günümüzde nörolojik sorunlar tüm toplumlarda patlama yapmış durumda. 
Gerek siyasi gerek ekonomik alanlarda hemen her ülkede yaşanan sorunlar insanlarda bunalım yaratmakta. Bu bunalımın insan ilişkilerine yansımaması mümkün . . . . .


Yazının Devamı ...

Haftanın Videosu
Kulübümüzden Görüntüler Site Haberleri
Haber No : 96 Kategori :  Turnuva Haberleri
2018 Kulüpler Şampiyonası Bölge Elemeleri Sonuçlandı

İki gün süren 2018 Kulüpler Şampiyonası Orta Karadeniz Bölge Elemeleri 12 takımın katılımı ile gerçekleşti. 5-6 Mayıs tarihlerinde Giresun’da gerçekleştirilen turnuvada Samsun Briç Spor KulübüOrdu Briç Spor Kulübünün önünde ipi göğüsledi. Ordu Demir Spor Kulübü ise üçüncülüğü kazandı.

Yarışmaya katılan tüm oyuncularımızı tebrik ediyor, turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen hakemlerimize, tüm görevli arkadaşlarımıza ve bu güzel turnuvanın gerçekleşmesini sağlayan Giresun bölgesinin briç yönetici ve sporcularına teşekkür ediyoruz.

. . .


Haber Devam
Haber No : 95 Kategori :  Turnuva Haberleri
2018 Nisan - Karadeniz İkili

Turan Çelik Karedeniz İkili sonuçlandı.
       
       

İki gün süren Turan Çelik Karadeniz İkili şampiyonası büyük mücadeleye sahne oldu. Ordu Briç Spor Kulübünden  Atila ACAR-Ö.Faruk SAYGILI ve Hasan AKGÜN-Cem KIRAN çiftleri Karadeniz Şampiyonluğunda 3. Ve 4. Olmuşlardır.
       Yarışmaya katılan tüm oyuncularımızı tebrik ediyor, turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen hakemlerimize, tüm görevli arkadaşlarımıza ve bu güzel turnuvanın gerçekleşmesini sağlayan Karadeniz bölgesinin briç yönetici ve sporcularına teşekkür ediyoruz.

. . .


Haber Devam
Toplam Haber Sayısı =  26